Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Joma

Joma

Spoločnosť Joma začala vyrábať športovú obuv už v roku 1965. Hoci značka začínala so štyrmi zamestnancami, rýchlo sa rozrástla a výrazne rozšírila svoju činnosť. Len tri roky po založení spoločnosti bol zriadený prvý profesionálny výrobný závod na výrobu inovatívnej športovej obuvi.

Prelomovým momentom vo vývoji značky bol vývoj systému odpruženia obuvi CPC (Control Press Chamber) v roku 1987. Tento projekt predstavuje revolúciu v prístupe k dizajnu tréningovej obuvi a etabluje značku na športovom trhu. Len rok po tejto udalosti spoločnosť spolupracuje s futbalistami z tímov Real Madrid a FC Barcelona. Sú to Emilio Butragueño a Txqui Beguiristáin. Táto spolupráca prináša značke Joma celosvetovú publicitu a robí z jej výrobkov synonymum vysokej kvality a odolnosti.

Deväťdesiate roky boli pre značku Joma obdobím rýchleho rastu. Už v roku 1992 sa atlét sponzorovaný značkou Fermín Cacho stal víťazom behu na 1 500 metrov na olympijských hrách v Barcelone. Ďalším míľnikom vo vývoji značky bolo uvedenie futbalovej obuvi s jedinečným farebným dizajnom v roku 1998.

Rozsiahly sortiment výrobcu Joma v súčasnosti zahŕňa špecializované športové oblečenie a obuv pre športy, ako je basketbal, futbal, tenis, padel, volejbal a beh. Širokú časť sortimentu tvoria aj modely outdoorovej obuvi. Spoločnosť používa pri výrobe len osvedčené materiály a technologické riešenia, ktoré sa vyznačujú odolnosťou a funkčnosťou. Patrí medzi ne vodoodpudivá vodoodolná vrstva, bezšvový strih topánky One Piece a systém 360°, ktorý zlepšuje spojenie medzi podrážkou a zvrškom.

Zobraziť viac Zobraziť menej