Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

AQUASTIC

Aquastic je poľská značka špecializujúca sa na poskytovanie vysokokvalitného vybavenia a príslušenstva pre vodné športy pre deti a dospelých. Značka ponúka široký výber produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby zabezpečili maximálny pôžitok a bezpečnosť pri vodných aktivitách.

Nafukovacie dosky Aquastic sú spoľahlivou spoločnosťou na vode. Dosky SUP sa dodávajú v rôznych veľkostiach, a to ako vo verziách allround, tak aj touring. Poskytujú stabilitu, vynikajúcu kontrolu a jednoduchú manipuláciu, čo umožňuje začiatočníkom aj pokročilým užívateľom užiť si svoje dobrodružstvo na doske. Značka ponúka aj príslušenstvo k SUP boardom, ako sú pádla a tašky.

Nafukovacie kajaky Aquastic sú ideálnou voľbou pre milovníkov raftingu a vodných dobrodružstiev. Kajaky vyrobené z odolných materiálov poskytujú stabilitu, pohodlie a bezpečnosť pri plávaní. Pre kompletné vybavenie a maximálne pohodlie je k dispozícii príslušenstvo pre kajak, ako sú pádla a pumpy.

Bezpečnosť je prioritou značky, a preto Aquastic ponúka aj záchranné vesty, ktoré poskytujú ochranu pri vodných aktivitách. Záchranné vesty sú ergonomicky navrhnuté, pohodlné na nosenie a spĺňajú najvyššie bezpečnostné štandardy.

Pre najmenších nadšencov vodných dobrodružstiev ponúka značka Aquastic vesty na učenie sa plávania. Tieto ľahké a pohodlné vesty sú navrhnuté tak, aby podporovali rozvoj plaveckých zručností a poskytli deťom väčší pocit istoty vo vode.

Aquastic ponúka aj rad nafukovacích hračiek, ako sú matrace, kolesá a bazény. Tieto farebné a zábavné produkty vás zabavia na pláži, v bazéne alebo na dovolenke.

So značkou Aquastic si môžete užiť nádherné chvíle na vode a naplno využiť svoju vášeň pre vodné športy. Vyberte si Aquastic a plávajte štýlovo!

Zobraziť viac Zobraziť menej