Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Wilson

Wilson

Wilson, americká značka založená v roku 1913, sa špecializuje na výrobu športového vybavenia pre športy ako golf, basketbal, americký futbal, baseball a predovšetkým tenis, squash a bedminton. Značka Wilson je výrobcom profesionálneho vybavenia, ktoré si získava uznanie najvýznamnejších športovcov na celom svete. Výrobky už kultovej značky Wilson používa okrem iných aj švajčiarsky tenista Roger Federer, ktorý má na konte 20 grandslamových víťazstiev, a vyspelá tenistka Serena Williamsová.

Značka ponúka špecializované vybavenie a príslušenstvo pre rôzne disciplíny, ktoré umožňuje hru, ako sú loptičky, rakety, šípky a súpravy pripravené na hru, ako aj športové oblečenie vrátane bejzbalových čiapok, syntetických a priedušných tričiek a priliehavých a neobmedzujúcich šortiek ideálnych na fyzickú aktivitu.

Značka Wilson už mnoho rokov určuje trendy na športovom trhu a určuje nové cesty, pričom využíva najmodernejšie technológie (Fortyfive, Direct Connect, Agiplast) na zvýšenie kvality a výkonu výrobkov. Dnes je spoločnosť Wilson jedným z lídrov v oblasti raketového športového vybavenia. Značka pôsobí v troch hlavných oblastiach: Racquet Sports, Team Sport a Golf a distribuuje svoje výrobky do viac ako 100 krajín.

Zobraziť viac Zobraziť menej