Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Spalding

Spalding

História značky Spalding siaha do roku 1876, keď jej zakladateľ Albert Goodwill Spalding, známy americký hráč baseballu, využíva svoje praktické znalosti na vývoj prvého výrobku, bejzbalovej loptičky, ktorá nadobro dobýva športový trh a stáva sa etalónom vo výrobe na niekoľko nasledujúcich desaťročí. Necelé desaťročie po tomto prelomovom vynáleze sa značka stáva jedným z najväčších výrobcov baseballových pálok v Spojených štátoch a pomaly získava popularitu po celom svete. V roku 1894 spoločnosť Spalding rozširuje svoj sortiment o basketbalové lopty a o rok neskôr o volejbalové lopty, ktoré rýchlo dobývajú športový priemysel.

V 30. rokoch 20. storočia dosahuje značka Spalding veľkolepý úspech. Jeho basketbalová lopta vyrobená z kompozitnej kože sa stáva oficiálnou loptou NBA. Táto udalosť prináša spoločnosti celosvetovú slávu a jej výrobky začínajú používať najprofesionálnejší športovci.

Začiatok roka 2000 bol pre značku obdobím neustáleho rastu a vývoja moderných technologických riešení. Vtedy výrobca Spalding predstavil loptu vyvinutú s integrovaným systémom Micro-Pump® a infúziou. Presne v roku 2006 uzrela svetlo sveta basketbalová lopta NEVERFLAT Spalding, ktorá udržiava správnu úroveň inflácie minimálne jeden rok. Išlo o prelomový objav, ktorý určil smer ďalšieho vývoja loptičiek. V roku 2008 spoločnosť uviedla na trh rad produktov určených pre najmladších používateľov - GEAR Rookie, ktorý zahŕňa špecializované herné príslušenstvo prispôsobené detskej postave a predispozíciám.

V priebehu rokov dosiahla značka Spalding neuveriteľný úspech a stala sa jedným z popredných športových výrobcov. Jej produkty sa oplatí vybrať bez ohľadu na to, či s tímovými športmi začínate, alebo ste pokročilý hráč.

Zobraziť viac Zobraziť menej