Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Aqua Marina

Aqua Marina

Značka Aqua Marina je jedným z najväčších svetových výrobcov špecializovaného príslušenstva pre vodné športy vrátane kajakov a pontónov. Od svojho vzniku spoločnosť neustále rastie, vyvíja nové výrobné systémy a rozširuje sortiment moderných výrobkov. Obzvlášť ceneným sortimentom príslušenstva so značkou Aqua Marina sú nafukovacie dosky SUP, ktoré používajú známi športovci. Vďaka tomu sa spoločnosť stala medzinárodne známou a široko uznávanou medzi verejnosťou, ktorá sa zaujíma o vodné športy.

Profesionálne príslušenstvo tejto značky sa vyznačuje pevným spracovaním, vysokou kvalitou a mimoriadnou funkčnosťou. Navyše inovatívne technologické riešenia použité vo všetkých výrobkoch pridávajú ďalšie vlastnosti, ktoré priamo ovplyvňujú pohodlie pri každom tréningu. Okrem toho je všetko príslušenstvo od spoločnosti Aqua Marina vyrobené s dôrazom na detail, takže si pri jeho používaní môžete byť istí, že spĺňa najvyššie štandardy.

V priebehu rokov značka expandovala na mnohé zahraničné trhy a stala sa jedným z najväčších distribútorov príslušenstva pre vodné športy. Jej produkty používajú začiatočníci aj profesionálni športovci.

Zobraziť viac Zobraziť menej