Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

O nás

Sportano je moderný multibrandový obchod, ktorý na jednom mieste zhromažďuje najlepšie značky a špičkové výrobky takmer zo všetkých športových odvetví.  

Ponúkame najširší sortiment značkového vybavenia pre všetkých športových fanúšikov. Každý – či už začiatočník, nadšenec alebo profesionál – môže rýchlo nájsť všetko, čo potrebuje.  

Naším poslaním je podporovať športový životný štýl tým, že ľudí, ktorí začínajú so športovým dobrodružstvom, nakazíme športovou energiou, a tiež motivovať ľudí a pomáhať športovým nadšencom zlepšovať ich výkony. 

Veríme, že fyzická aktivita neznamená len zdravé a zdatné telo, ale je aj životným štýlom, koníčkom a zábavou. Podporujeme ľudí, aby prijímali športové výzvy a prekonávali svoje slabé stránky.  
 
Sportano je oveľa viac ako len tradičná platforma pre elektronický obchod. Sme zástancami inovácií a moderných riešení. Investujeme do najlepších technológií a systémov. Vyhľadávame a dodávame výrobky špičkovej kvality. To všetko umožňuje športovým nadšencom, začiatočníkom aj pokročilým športovcom, adrenalínu chtivým profesionálom aj rekreačným športovcom trénovať a cvičiť na mimoriadne vysokej úrovni. 

Náš tím sa skladá z najlepších odborníkov a expertov na trhu e-commerce, ktorí zároveň milujú šport a aktívne trávenie voľného času. Každý deň vyhľadávajú nové vybavenie, zaisťujú efektívnu a vynikajúcu starostlivosť o zákazníkov, sledujú trendy a novinky vo svete športu, poskytujú pomoc a poradenstvo vo všetkých fázach nákupu a delia sa o svoje odborné skúsenosti. Sú najlepším tímom na trhu, ktorého cieľom je poskytovať najkomplexnejšiu ponuku najmodernejšieho vybavenia a príslušenstva. 


Práve vďaka nášmu poslaniu sa každý, kto navštívi Sportano.sk, nakazí športovou energiou a túžbou po akcii. 


heureka widget