Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Reusch

Reusch

Spoločnosť Reusch bola založená v roku 1934 a je nemeckou značkou, ktorá sa špecializuje na výrobu športových rukavíc: brankárske rukavice, lyžiarske rukavice, snowboardové rukavice. Výrobky tejto značky sa vyrábajú v rôznych farbách a veľkostiach, takže sú ideálne a funkčné pre dospelých aj pre najmenších používateľov.

Rok 1972 bol pre spoločnosť Reusch kľúčovým obdobím vývoja. Vtedy značka uviedla na trh svoj prvý rad zimných rukavíc, ktoré si rýchlo podmanili trh a našli si záujem verejnosti. Krátko nato spoločnosť Reusch uzavrela partnerstvo so známym futbalistom Steppom Mayerom, ktorého výsledkom bol vývoj technologicky inovatívnych brankárskych rukavíc s latexovou vrstvou. Tieto udalosti sa stali míľnikom vo vývoji značky a preslávili ju po celom svete. Dnes je Reusch jednou z najznámejších spoločností vyrábajúcich špecializované športové rukavice pre zimné športy a futbal. Vďaka svojmu vysokému postaveniu na trhu značka neustále určuje nové trendy a jej výrobky oceňujú profesionálni a výkonní športovci.

Spoločnosť sa zaviazala k neustálemu vývoju, preto svoje výrobky neustále zdokonaľuje a vydáva len kolekcie, ktoré sú prepracované a vyrobené s dôrazom na detail. Okrem toho spoločnosť Reusch používa najmodernejšie technológie, ako sú membrány GORE-TEX® a R-TEX® XT, ako aj termoizolačné vlákna R-Loft™, ktoré majú priamy vplyv na pohodlie. Niektoré modely rukavíc obsahujú špeciálne ochranné prvky na zaistenie vysokej úrovne bezpečnosti a ochrany pred zranením.

Zobraziť viac Zobraziť menej