Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Plavky

Plavky a športové oblečenie na Sportano.sk

Obchod Sportano.sk je zárukou plaveckého tréningu na najvyššej úrovni! Široká ponuka plaviek určených na rekreačné plávanie aj športové zápolenie znamená dokonalé prispôsobenie, pohodlie a ešte lepší výkon. Bezpečnosť je dôležitá pri pobyte vo vode a obratnosť a rýchlosť počas súťaží. Výberom športových plaviek od špičkových značiek si môžete byť istí maximálnou voľnosťou pohybu a nízkym odporom vody vďaka použitiu kvalitných materiálov s minimálnou nasiakavosťou.

Aké športové plavky si vybrať?

V Sportane na vás čaká široký výber pánskych a dámskych plaviek. Pre skúsených plavcov sú najlepšou voľbou jednodielne športové plavky, ktoré zvýšia efektivitu vašich pohybov. Takéto plavky sa vyznačujú priliehavým strihom, vysokou odolnosťou látky voči chlóru a UV žiareniu a rýchlym schnutím. Dámske jednodielne športové plavky sú k dispozícii s prekríženými ramienkami pre väčšiu voľnosť pohybu a predĺženými nohavicami na zníženie odporu vody.

Na menej pravidelné tréningy alebo rekreačné plávanie si môžete vybrať športové dvojdielne plavky s vypchávkami, push up alebo celé z mäkkej tkaniny s vyberateľnými vložkami. Plavky dostupné v obchode Sportano.sk sú k dispozícii aj v modeloch s podšívkou, takže sa nemusíte obávať, že by látka pri namočení vo vode presvitala. V ponuke na webovej stránke obchodu nájdete nielen športové plavky, ale aj plavky na rekreačné plávanie a leňošenie pri bazéne a mori.

Najlepšie plavky od profesionálnych športových značiek

Široká ponuka Sportano.sk vám umožní vybrať si tie najlepšie plavky a cítiť sa ako ryba vo vode bez ohľadu na úroveň vašich skúseností a zručností. Stavíte na účasť v súťažiach? Plavky od uznávaných výrobcov špecializujúcich sa na vodné športy sú vašou šancou podať lepší výkon, byť efektívnejší a skončiť na stupňoch víťazov. Najmodernejšia technológia materiálov, povrchová úprava s UV filtrom alebo prispôsobený strih, ktorý znižuje odpor vody - to je len niekoľko vlastností plaviek dostupných od spoločnosti Sportano. Vďaka vysokej elasticite materiálu môžete zabudnúť, že máte na sebe plavky, a plne sa sústrediť na intenzívny technický tréning a pôžitky v bazéne.

Zobraziť viac Zobraziť menej