Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

EVERLAST

Everlast

História značky Everlast siaha do roku 1910, keď sa jej zakladateľ Jacob Golomb rozhodol začať vyrábať športové oblečenie. Začal navrhovaním inovatívnych plaveckých kostýmov a neskôr trochu spresnil oblasť výroby a začal sa zameriavať na výrobu profesionálnych a odolných prilieb pre extrémne bojové športy.

V roku 1917 sa známy americký boxer Jack Dempsey stal partnerom značky Everlast a poveril ju výrobou základného boxerského vybavenia. Len o dva roky neskôr sa Dempsey stal majstrom sveta v ťažkej váhe po víťaznom zápase, počas ktorého používal špecializované rukavice Everlast. Práve tieto udalosti priniesli značke najväčšiu slávu a umožnili jej zaradiť sa medzi najlepších výrobcov boxerského príslušenstva.

Ako spoločnosť rástla, Everlast rozšíril svoj sortiment aj o fitness vybavenie a funkčné oblečenie určené na bojové športy. Značka bola tiež priekopníkom ľahkých boxeriek, ktoré sa presadili v športovom svete a vytlačili ťažké kožené modely.

Spoločnosť Everlast spôsobila revolúciu na trhu bojových športov a v súčasnosti je jednou z najznámejších značiek na svete, ktorej výrobky používajú začiatočníci v oblasti fyzickej aktivity, ako aj profesionálni športovci.

Zobraziť viac Zobraziť menej