Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Rollerblade

Rollerblade

Rollerblade je americká značka špecializujúca sa na výrobu profesionálnych kolieskových korčúľ a kolieskových korčúľ. Bola to prvá spoločnosť, ktorá výrazne propagovala kolieskové korčule a ovplyvnila ich celosvetový rozvoj.

Spoločnosť bola založená v roku 1982 a stala sa stálicou na športovom trhu. Odvtedy neustále určuje trendy a štandardy vo výrobe vybavenia pre korčuliarov. Kolieskové korčule Rollerblade sa vyznačujú použitím najmodernejších vložiek Five Start Fit, ktoré sa starajú o správne prispôsobenie obuvi nohe a správnu tvrdosť obuvi.

Výrobky Rollerblade sa vyznačujú vysokou kvalitou a sú vhodné pre začínajúcich jazdcov aj skutočných profesionálov, ktorí sa venujú špecializovaným a rýchlym modelom. Spoločnosť zaradila do svojho sortimentu korčule pre rôzne štýly jazdy vrátane fitness línie s ikonickými modelmi Crossfire, Spark a Speedmachine, ako aj kolieskové korčule, prilby a chrániče pre deti.

Rollerblade bol prvou značkou, ktorá ponúkla promodel pre jazdu v meste: Fusion 84 Grega Mirzoyana a začal spolupracovať s profesionálmi ako Sven Boekhorst a Robert Guerrero. Spoločnosť okrem toho propagovala jazdu na kolieskových korčuliach ako druh letného tréningu na bežkách prostredníctvom kampane "Skate to ski".

Zobraziť viac Zobraziť menej