Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

DYNAFIT

Dynafit

Spoločnosť Dynafit bola založená v roku 1950. Od začiatku sa špecializovala na výrobu lyžiarskych topánok. Práve v tomto odvetví sa Dynafit stal jednou z najznámejších značiek vďaka použitiu moderných technológií, ako je Gore - Tex®. Už v 70. rokoch 20. storočia sa spoločnosť výrazne preslávila. V tom čase boli renomovaní lyžiari, ktorí používali obuv Dynafit, mimoriadne úspešní a vyhrávali Svetový pohár v zjazdovom lyžovaní. Míľnikom pre spoločnosť bolo predstavenie patentovaných lyžiarskych topánok Dynafit Tourlite, ktoré sa vyznačovali nevídanou ľahkosťou. Dnes je táto značka jedným zo svetových lídrov vo výrobe horského oblečenia a obuvi.

Dynafit ponúka špecializované topánky na skialpinizmus (TLT Speedfit), freeride a skirunning. Všetky modely sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov s použitím inovatívnych technológií, ako je napríklad systém Ultra Lock. Sortiment značky Dynafit zahŕňa aj oblečenie, napríklad membránové, vysoko výkonné a ľahké bundy.

Značka organizuje prestížne podujatia ako Dynafit Goes Summer - Preteky na alpských ľadovcoch a súťaž v zoskokoch padákom Patrouille des Glaciers. Spoločnosť spolupracuje s renomovanými športovcami Benediktom Böhmom a Basti Haagom, ktorí dosahujú výnimočné športové úspechy s použitím výrobkov Dynafit.

Zobraziť viac Zobraziť menej