Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Salomon

Salomon

Značka Salomon bola založená v roku 1947 na úpätí francúzskych Álp a v súčasnosti sa špecializuje na obuv, športové oblečenie a lyžiarske vybavenie. Spoločnosť však začínala s výrobou píl a poskytovaním služieb ostrenia lyží. To sa však mení v 60. rokoch 20. storočia, keď tvorcovia značky Salomon vyvíjajú inovatívne systémy viazania "le lift", ktoré nadobro ovládnu trh zimných športov.

Odvtedy sa Salomon neustále vyvíjal a v roku 1966 sa viazanie navrhnuté touto značkou používalo na majstrovstvách sveta v Čile. O necelé desaťročie neskôr sa objavujú prvé lyžiarske topánky, ktoré sa okamžite stretávajú s veľkým záujmom. V priebehu rokov spoločnosť Salomon predstavila aj outdoorové oblečenie a trekingové topánky, ktoré si rovnako rýchlo získavajú popularitu.

Výrobky značky Salomon sú špičkové. Už v roku 2005 začala spoločnosť vo svojom oblečení používať softshellovú tkaninu   , a krátko nato vyvinula technológiu opti-vibe, ktorá je zodpovedná za vysokú kvalitu obuvi a poskytuje vynikajúce tlmiace vlastnosti.

Medzi ambasádorov značky patria profesionálni športovci ako Emelie Forsberg, Kilian Jornet a Liv Sanzoz, ktorí dosahujú špičkové výsledky a veľkolepé výkony s použitím výrobkov renomovanej a svetoznámej značky Salomon. Pre vynikajúci komfort a vysokú úroveň bezpečnosti si vyberte profesionálne výrobky od výrobcu Salomon.

Zobraziť viac Zobraziť menej