Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Reklamácia a záruka

Záručné podmienky

Na tovar zakúpený v obchode Sportano sa vzťahuje dvojročná záruka. Informácie o inej záručnej dobe (napr. pri potravinárskych výrobkoch) nájdeš v technickom liste výrobku.

Pokiaľ dôjde počas záručnej doby k poškodeniu výrobku, je predajca povinný ho vymeniť alebo opraviť, prípadne vrátiť finančné prostriedky. Záruka sa nevzťahuje na vady spôsobené úmyselnou nedbalosťou alebo nesprávnym používaním.

Ďalšie informácie o záručnom a reklamačnom poriadku nájdeš v Obchodných podmienkach.


Reklamácia

Chceš reklamovať výrobok zakúpený v obchode Sportano? Vyplň nižšie uvedený formulár a kontaktuj náš zákaznícky servis: kontakt@sportano.sk.

Pokús sa uviesť čo najviac relevantných údajov: dôvod reklamácie, dátum zistenia poškodenia/závady a očakávané riešenie (vrátenie peňazí, výmena alebo oprava). Prilož fotografie výrobku, na ktorých je chyba viditeľná (fotografie prilož k formuláru).


Tvoja reklamácia by mala byť vybavená od 3 pracovných dní, avšak najneskôr do 30 dní. Náš tím sa vynasnaží skrátiť dobu vybavenia tvojej reklamácie. Čím viac informácií vo formulári uvedieš, tým ľahšie pre nás bude vybavenie reklamácie.

 


Často kladené otázky: 

  • Sú zakúpené výrobky pravé? 

    Všetky výrobky dostupné v obchode Sportano pochádzajú od spoľahlivých značiek a výrobcov. Zaručujeme, že ná štovar je pravý a nový. Ak š akékoľvek otázky, obráť sa na náš tím zákazníckej podpory, ktorý ti objasní všetky pochybnosti a poskytne potrebné informácie.
  • Ako používate moje údaje? 

    Všetky informácie o ukladaní, spracovaní a používaní osobných údajov nájdeš v Zásadách spracovania osobných údajov a súborov cookies.
  • Môžem si výrobky zakúpiť na fyzickom predajnom mieste?

    V súčasnej dobe Sportano ponúka iba nákupy online. Pokiaľ si nevi rady s objednaním, prejdi k pokynom, kde nájdeš všetky kroky týkajúce sa nákupu. Ak máš akékoľvek otázky alebo pochybnosti, obráť sa na náš tím.