Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Zone3

ZONE3 je dynamická športová značka, ktorá sa od roku 2006 špecializuje na triatlonové oblečenie a doplnky. Značku založil James Lock, bývalý triatlonista, ktorý sa rozhodol spojiť svoju vášeň pre tento šport s inovatívnym prístupom k dizajnu a výrobe športového vybavenia.

Produkty ZONE3 sú vytvorené s ohľadom na profesionálnych športovcov aj amatérskych triatlonistov. Značka ponúka široký sortiment výrobkov, od neoprénových neoprénových oblekov a tréningového oblečenia až po špecializované doplnky, ako sú plavecké okuliare, čiapky a bežecké pásy.

Všetko, čo ZONE3 ponúka, je navrhnuté tak, aby zvýšilo výkonnosť športovcov a pomohlo im dosiahnuť lepšie výsledky. Záväzok neustále zlepšovať výrobky, vysoká kvalita materiálov a dôraz na detail robia zo značky ZONE3 jedného z najuznávanejších výrobcov triatlonového vybavenia na svete.

Tvorcovia ZONE3 veria, že úspech v triatlone sa dosahuje nielen tvrdou prácou a odhodlaním, ale aj správnym vybavením. Preto je každý výrobok testovaný skúsenými triatlonistami, aby sa zabezpečilo, že spĺňa tie najvyššie výkonnostné štandardy.

Pre tých, ktorí hľadajú dokonalé triatlonové oblečenie a doplnky, ponúka značka ZONE3 nielen produkty, ale predovšetkým zážitok, ktorý im umožní posúvať svoje limity a dosahovať nové ciele.

Zobraziť viac Zobraziť menej