Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Jack Wolfskin

Jack Wolfskin

História značky Jack Wolfskin siaha do roku 1981, ale až o desať rokov neskôr padlo rozhodnutie otvoriť prvú firemnú predajňu v nemeckom meste Heidelberg. Míľnikom vo vývoji outdoorovej značky bolo partnerstvo so známym futbalovým klubom FC Liverpool v roku 2010. Vďaka tomu sa značka stala veľmi populárnou a jej výrobky sa stali rozpoznateľnými takmer na celom svete.

Cieľom spoločnosti je vytvoriť príslušenstvo, ktoré používateľovi zaistí pohodlie a bezpečnosť aj v extrémnych poveternostných podmienkach. Značka ponúka špecializované oblečenie na outdoorové aktivity, ako sú flisy, bundy, nohavice a čiapky, ako aj obuv a ďalšie príslušenstvo na diaľkové horské aktivity (stany, spacie vaky, batohy rôznej kapacity). Okrem toho v rozsiahlom sortimente značky nájdu špičkové výrobky aj profesionálni cyklisti, bežci a horolezci.

Výrobca Jack Wolfskin venuje mimoriadnu pozornosť etickému výrobnému procesu a zaručuje, že každý výrobok je najvyššej kvality. Všetky položky prechádzajú sériou požadovaných testov, aby sa skontrolovala ich trvanlivosť pred uvoľnením do predaja. Okrem toho špecialisti v tíme značky neustále vyvíjajú inovatívne technológie na ďalšie zlepšenie pohodlia používateľov a zaistenie ich bezpečnosti počas tréningu. Patria sem systémy ako 3v1 SYSTEM SHORT, FLEX SHIELD, FUNCTION 65, HYDROPORE, MICROUARD a mnohé ďalšie.

 

Zobraziť viac Zobraziť menej