Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Yakimasport

Yakimasport je poľská značka, ktorej poslaním je propagovať zdravý životný štýl a podporovať rozvoj športových schopností. Ako výrobca profesionálneho športového vybavenia spoločnosť poskytuje vybavenie na pohybový a silový tréning, boxerské vybavenie, ako aj futbalové bránky.

Od svojho vzniku sa spoločnosť Yakimasport zameriava na vytváranie výrobkov najvyššej kvality, ktoré spĺňajú potreby najnáročnejších používateľov. Všetky výrobky značky sú výsledkom kombinácie skúseností, technických znalostí a vášne pre šport.

Od roku 2017 získalo vybavenie Yakimasport ďalšie medzinárodné uznanie, keď prvý poľský národný futbalový tím začal trénovať s trénermi tejto značky. Je to dôkaz, že Yakimasport je dôveryhodná značka pre profesionálnych športovcov aj pre tých, ktorí so športom ešte len začínajú.

Výberom značky Yakimasport si vyberáte poľskú kvalitu a záväzok podporovať zdravý životný štýl a športové schopnosti. Je to značka pre všetkých, ktorí si cenia profesionalitu, inovácie a neustálu snahu o zlepšovanie.

Zobraziť viac Zobraziť menej