Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Pitbull

História značky Pit Bull West Coast siaha do roku 1989, keď sa jeden z jej zakladateľov rozhodol založiť značku vyrábajúcu oblečenie v pouličnom štýle. Hoci jej zakladatelia Volker G. Albishausen a Achim Langer dlho spolupracovali pod hlavičkou Pit Bull, ich cesty sa rozišli a obaja sa špecializovali na iné oblasti. Tá zostala pri výrobe oblečenia a premenovala značku z Pit Bull na Pit Bull West Coast, čo platí dodnes.

Dnes je spoločnosť jedným zo svetových lídrov vo výrobe funkčného športového oblečenia, vrátane oblečenia pre bojové športy. Míľnikom pre značku bolo nadviazanie spolupráce s federáciou KSW a známymi športovcami: Karolom Bedorfom a Michalom Materlom. Pit Bull West Coast je tiež ragbyové oblečenie, ktoré používajú poľskí hráči takých klubov ako Arka Gdynia a Posnania Poznaň. Široká ponuka zahŕňa aj streetwear oblečenie. Patria medzi ne už kultové línie oblečenia Terror, Thug Life a Ace of Spades.

Značka Pit Bull West Coast je dobre známa v športovom priemysle a distribuuje svoje výrobky do mnohých krajín po celom svete. V priebehu rokov výrazne posilnila svoju pozíciu, takže v súčasnosti je vedúcou značkou, ktorá určuje trendy a nové cesty vo výrobe športového oblečenia. Spoločnosť využíva vo svojich výrobkoch inovatívne technológie, ktoré výrazne zlepšujú ich kvalitu, výkon a životnosť. Oblečenie Pit Bull West Coast je k dispozícii v rôznych farebných variantoch, takže každý milovník športu si môže úspešne vybrať výrobky, ktoré spĺňajú funkčné aj estetické požiadavky.

Zobraziť viac Zobraziť menej