Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

HUUB

Značka HUUB bola založená v roku 2002 a sídli v Derby v grófstve Derbyshire. Táto anglická spoločnosť sa špecializuje na navrhovanie športového tovaru vrátane oblečenia a doplnkov na beh, plávanie a triatlon. Odhodlanie a profesionalita zakladateľov, ktoré získali pri práci pre iné značky vyrábajúce podobné výrobky, im umožnili zdokonaliť a vyvinúť nové technológie používané v bežeckom a plaveckom oblečení pre mužov a ženy.

Značka HUUB si získala uznanie a dôveru zákazníkov vďaka neustálemu vývoju a vhodne zvoleným technológiám, ktoré sa používajú v jej výrobkoch. Cieľom inovatívneho oblečenia a doplnkov tejto značky je poskytnúť maximálnu rýchlosť, výkon a pohodlie športovcom, najmä nadšencom behu a plávania. Rozpoznateľnosť, kvalita a neustála snaha o dokonalosť značky HUUB viedli k tomu, že jej partnermi sa stali bratia Brownleeovci - triatlonisti a olympijskí medailisti. Spoločnosť podporuje aj viacnásobných šampiónov triatlonových podujatí Ironman a tímy dráhovej a cestnej cyklistiky.

Na Sportano.sk nájdete neoprénové a kompresné oblečenie, množstvo plaveckých doplnkov, ako aj vybavenie prispôsobené jednotlivým triatlonovým disciplínam.  

Zobraziť viac Zobraziť menej