Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Billabong

Billabong je austrálska značka založená v roku 1973, ktorá sa špecializuje na oblečenie a doplnky pre všetkých nadšencov snowboardingu, lyžovania, korčuľovania, surfovania a iných extrémnych športov.

Prvým produktom značky boli špecializované šortky, ktoré sa jej zakladateľ Gordon Merchant rozhodol predávať v obchode so surfmi. Takto sa značka stala rozpoznateľnou na miestnej úrovni a neskôr aj inde vo svete. Moderné surfové šortky úspešne dobyli športový priemysel. Začali ich používať najvýznamnejší športovci, čím značne propagovali značku v rôznych kruhoch. V 90. rokoch 20. storočia sa spoločnosť Billabong stala jedným z lídrov vo výrobe doplnkov pre extrémne vodné športy.

 Všetky značkové výrobky Billabong sú najvyššej kvality a sú vyrobené s dôrazom na detail. Spoločnosť tak spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. V priebehu rokov spoločnosť neustále vyvíjala špičkové technologické riešenia, ktoré dôsledne uplatňuje v mnohých svojich výrobkoch. Okrem toho si výrobca Billabong dáva záležať aj na jedinečnom dizajne doplnkov, ktoré vyrába. Každý používateľ si tak môže sám vybrať dizajn, ktorý najlepšie vyhovuje jeho požiadavkám.

Výrobky Billabong môžu úspešne používať začiatočníci aj pokročilí športovci, ktorí potrebujú výrobky špičkovej kvality.

 

Zobraziť viac Zobraziť menej