Doručenie zdarma pri objednávkach nad 50 €.

Bezplatné doručenie sa nevzťahuje na objemné zásielky.

Viac o doručení
Možnosť bezplatného vrátenia produktu do 30 dní od prevzatia zásielky. Zistite, ako podať žiadosť o vrátenie tovaru
Väčšinu produktov odosielame do 24 hodín.

Čas vybavenia objednávky sa môže líšiť v závislosti od dostupnosti výrobku a zvoleného spôsobu doručenia.

Zistite si podrobné informácie
Nav switch

Ak chceš zobraziť nápovedy, zadaj hľadaný výraz.

Saucony

Saucony je renomovaná americká značka založená v roku 1898, ktorá vyrába športovú obuv najmä pre bežcov. Hoci je spoločnosť známa najmä vďaka svojej obuvi, ponúka aj oblečenie pre širokú škálu fyzicky aktívnych používateľov.

Medzníkom v histórii značky bola jej akvizícia konglomerátom Hyde v 60. rokoch 20. storočia a jej vzostup na vrchol medzi špičkovými výrobcami bežeckej obuvi. Už v roku 1979 sa až dva modely topánok Saucony - Hornet a Venus - zaradili do rebríčka najlepších topánok časopisu Runner's World.

V 80. rokoch 20. storočia značka vydala prvú bežeckú obuv so zvrškom integrovaným do podrážky. Išlo o skutočný prelom v tomto odvetví, ktorý zmenil prístup k neskoršiemu dizajnu športovej obuvi. Spoločnosť bola v tomto období populárna aj vďaka spolupráci s víťazom newyorského maratónu Rodom Dixonom, ktorá vyústila do vývoja nového modelu obuvi DXN s vynikajúcimi tlmiacimi vlastnosťami.

Od svojho vzniku sa značka neustále zameriava na vývoj a vyvíja špičkové technológie, ktoré zvyšujú kvalitu každého výrobku s logom Saucony. Bežecká obuv značky využíva inovatívne riešenia, ako je ISOFit, ktorý je zodpovedný za dokonalé prispôsobenie obuvi nohe vďaka rebrovaným panelom umiestneným v bočných stenách zvršku, a EVERUN, čo je systém odpruženia umiestnený bližšie k nohe. Za osobitnú zmienku stojí technológia Saucony GRID, ktorá poskytuje bežcovi maximálnu podporu prostredníctvom tlmenia a absorpcie nárazov.

Na Sportano.sk nájdete mnoho modelov dámskej a pánskej obuvi Saucony na trail, asfalt a súťažný beh v rôznych farbách. Medzi obľúbené modely na asfaltový beh patria Triumph 20 a Endorphin Shift 3, na terénny beh Peregrine 12 a na súťažný beh Endorphin Pro 3.

Zobraziť viac Zobraziť menej